Historické bodování asistence

Kompletní přehled asistencí od počátků v roce 1988, až po současnost.

Pořadí Tým Příjmení a Jméno Asistence
1 Buštěh/Lemra/Riders/Sokol/Riders Gotthard Bohumil 265
2 Jun/Žlub/Lem/Žlubinec Manda Radek 167
3 Stavba/Jun/Žlub/Lemra/Žlubinec Fortuník Miroslav 136
4 Sokol/Riders Kubr David 116
5 Žlubinec/Sokol Matějka Pavel 116
6 Benetton/Lemra Němeček Michal 108
7 Diablo/Žlub/Diablo Dvořák Jiří 106
8 Jun/Tygři/Benet/Žlubinec Krubner J. 104
9 Žlub/Lemra/Žlubinec Lukeš Jan 103
10 Bušt/Lem/Dem/Per/Dem/Riders/Žlubinec/Riders Podráský Marek 103
11 Diablo/Riders Kohout Martin 100
12 Diablo/Demons/Diablo/Coyotes/Diablo Mičko Jan 89
13 Tygři/Sokol/Lemra Hučko Pavel 88
14 Demons/Lemra Novák Roman 88
15 Diablo David S. "Pižduch" 82
16 Lemra Sevald Ondřej 77
17 Tygři/Sokol/Perun/Žlubinec Říha Petr 76
18 Žloukovice/Lemra Kocourek 75
19 Tygři/Benet/Sokol/Žlubinec Janovský Jan 74
20 Jun/Dia/Žlub/Lemr/Coyo/Lemra Truksa Ivan 73
21 Sokol/Riders Růžička Martin 71
22 Stavba/Žlub/Juni/Žlub/Sok/Žlub/Sok/Žlub Boubín Petr 70
23 Jun/Žlub/Lem/Žlubinec Černý Jiří 69
24 Perun/Riders Beneš Ondřej 68
25 Bendik/Dia/Žlub/Diablo Sedláček Petr 63
26 Sokol/Riders Volf David 60
27 Žloukovice/Lemra/Žlubinec Hakl Petr 58
28 Jun/Žlub/Sok/Lem/Žlubinec Veverka Martin 58
29 Žloukovice/Lemra Machulka 51
30 Extrém Kladno/Diablo Schnaubelt Milan 51
31 Demons/Riders/Diablo Novotný Michal 50
32 Diablo David Martin 49
33 Jun/Žlub/Lem/Sok/Žlubinec Foltýn Roman 48
34 Sokol Matějak Petr 47
35 Sokol Matějka Richard 46
36 Tygři/Sokol/Lemra Beneš V. 44
37 Zdice/Jun/Benet/Žlub/Sokol/Lemra Kovařík Miroslav 44
38 Tygři/Sokol Círal Stanislav 43
39 Diablo/Demons/Diablo Mervinský Lukáš 38
40 Jun/Benet/Žlub/Tygři/Jun Lettl J. ml. 37
41 Benetton Lukeš Vlasta 37
42 Jun/Žlub/Sokol Hlaváček Jan 36
43 Stavba/Tygři/Benet/Lemra Jungmann Pavel 36
44 Lemra Matějka Filip 36
45 Coyotes Puzder Martin 36
46 Žloukovice Šturc Jaroslav 36
47 Tygři/Benetton Tikovský Jaroslav 36
48 Perun Brodan Daniel 35
49 Perun/Žlubinec/Riders Hrabár Jiří 35
50 Diablo Mareš Martin 34
51 Žloukovice Tkadlec Jiří 34
52 Sparta/Sokol Fišer Aleš 32
53 Benetton Hybš V. 32
54 Bendik/Sokol/Diablo Maleček Pavel 31
55 Coyotes/Sokol/Diablo/Coyotes Sládek Václav 31
56 Sokol Dlouhý Karel 29
57 Benetton Krátký Pavel 29
58 Pražský Pepíci Skramužský Marek 29
59 Diablo Beneda Tomáš 28
60 Perun Fortuník Ludvík 28
61 Žlubinec Milfait 28
62 Coyotes/Sokol/Coyotes Slabý Pavel 28
63 Perun/Diablo Říha Jan 27
64 Tygři/Sokol/Lemra Říha Z. 27
65 Demons/Diablo Lašek Tomáš 25
66 Žloukovice Lulák Z. 25
67 Benet/Sokol Plešinger Jiří 25
68 Sokol/Riders Pospíšil Martin 25
69 Benetton Dvořák V. 24
70 Riders/Žlubinec/Lemra Kohout Marek 24
71 Buštěh/Dem/Perun/Dem/Riders Šmíd Jindřich 23
72 Bendik/Sokol Křesťan Radek 22
73 Perun/Riders/Perun/Diablo/Lemra Urban Václav 22
74 Pražský Pepíci Zahálka Aleš 22
75 Pražský Pepíci Krček Michal 21
76 Tygři/Žloukovice Svoboda Z. 21
77 Buštěhrad/Lemra Duras Dušan 20
78 Pražský Pepíci Hnízdil Daniel 20
79 Sokol/Benetton Koller František 20
80 Vikings/Coyotes/Demons/Žlubinec Svoboda Jiří 20
81 Žlubinec/Sokol Svoboda Petr 20
82 Buštěhrad Bercík Jan 19
83 Tygři/Žlub/Benet Říha Václav 19
84 Sokol/Riders Sirůček Martin 19
85 Žlubinec Kajer Roman 18
86 Diablo Zýka Daniel 18
87 Žlub/Sokol/Lemra Krotil M. 17
88 Coyotes Pergl Michal 17
89 Benet/Žlub/Benet Reichel J. 17
90 Perun/Coyotes Stehlík David 17
91 Pražský Pepíci Zápotocký Marek 17
92 Perun Bauer Zdeněk 16
93 Žlubinec Bureš Jakub 16
94 Demons/Vikings/Coyotes Hampl Lukáš 16
95 Žlubinec Hynek 16
96 Jun/Žlub/Benetton/Žlubinec Veverka Vladimír 16
97 Žlubinec Vyskočil Š. 16
98 Perun/Diablo Smrčka Milan 15
99 Lemra Tvarůžek Martin 15
100 Jun/Tygři/Sokol Dvořák K ml. 14
101 Sokol Malý Jar. 14
102 Sparta Měrka Milan 14
103 Diablo Šíma Radek 14
104 Sokol Barták Stanislav 13
105 Žlubinec Bína Marek 13
106 Sparta Čermák Jiří 13
107 Coyotes David Miloš 13
108 Sokol Hájek Filip 13
109 Coyotes Koláčný Jan 13
110 Záluží Lapáček R. 13
111 Hořovice Bakule 12
112 Coyotes/Demons Jílek František 12
113 Žloukovice Lenický 12
114 Sokol/Žlubinec Malý Jan 12
115 Cosmos/Stavba Malý M. 12
116 Sparta Vondráček Milan 12
117 Buštěh/Sokol/Riders Borč Luboš 11
118 Coyotes Bušek Roman 11
119 Sokol/Benett/Lemra/Sokol Lébr David 11
120 Hořovice Svoboda F. 11
121 Jun/Diablo Šlehober Libor 11
122 Hořovice Šťastný D. 11
123 Žlubinec Vach 11
124 Buštěhrad Vosyka Tomáš 11
125 Vikings/Diablo/Dem/Diablo Divín Zdeněk 10
126 Lemra Dubský Jakub 10
127 Demons Beroun Fišer Ladislav 10
128 Žlubinec Hausler Jan 10
129 Extrém Kladno Jelínek Tomáš 10
130 Sparta Kloček Miroslav 10
131 Vikings/Diablo Smejkal Jaroslav 10
132 Žlubinec Vyskočil Tomáš 10
133 Coyotes Černý Vlastislav 9
134 Demons Beroun Exner Jakub 9
135 Juniors Gasperotti ml. 9
136 Coyotes Hlíza Jan 9
137 Coyotes/Žlubinec Hottmar Josef 9
138 Žlub/Stavba/Tygři/Sok Chaloupka 9
139 Hořovice Jelínek 9
140 Tygři Korytenský 9
141 Lemra/Vikings Krásl Jakub 9
142 Diablo Lejček Aleš 9
143 Benetton Lukeš Josef 9
144 Lemra Matys Daniel 9
145 Hořovice Svoboda M. 9
146 Sparta Vršek Jaroslav 9
147 Žlubinec Zuziak Pavel 9
148 Lemra Bartolen Tomáš 8
149 Pražský Pepíci Beck Bedřich 8
150 Demons/Diablo Ficnar Jaroslav 8
151 Extrém Kladno Gierczynski Jan 8
152 Tygři/Benetton Hlaváček Martin 8
153 Tygři/Lemra Janovský Jiří 8
154 Žlubinec Krotil Stanislav 8
155 Sparta/Sokol Olič Pavel 8
156 Demons Beroun Pánek Robert 8
157 Buštěhrad/Demons Příhoda Daniel 8
158 Sokol Řehák 8
159 Benet/Sokol Vajdl Zdeněk 8
160 Záluží Zadina J. 8
161 Stavba Čermák 7
162 Diablo David Michal 7
163 Diablo Frajer Martin 7
164 Žlubinec Gasperotti st. 7
165 Sparta Haisman Pavel 7
166 Žloukovice Hrubý M. 7
167 Lemra Ježek František 7
168 Coyotes/Demons Konvalinka František 7
169 Benetton Lukeš Vladislav 7
170 Demons/Perun Pánek Patrik 7
171 Pražský Pepíci Sládek David 7
172 Juniors/Tygři Šerý 7
173 Perun Šnaidauf Ondřej 7
174 Záluží/Hořovice Vašák J. 7
175 Hořovice Anýž 6
176 Benetton/Perun Bauer Petr 6
177 Buštěhrad Buzek Michal 6
178 Benetton Dimitrov 6
179 Demons Beroun Huňáček Tomáš 6
180 Coyotes Javůrek Michal 6
181 Demons Beroun Kadlec Martin 6
182 Lemra Krásl Jan 6
183 Sokol Kropáč Zdeněk 6
184 Demons Beroun Láznička David 6
185 Riders Oplt Libor 6
186 Lemra Pospíšil Jan 6
187 Lemra/Žlubinec Reichl Jiří ml. 6
188 Jun/Sok/Tygři Soukup Ondřej 6
189 Vikings/Diablo Svoboda Tomáš 6
190 Hokejka Praha Šihlart 6
191 Vikings Beneš Karel 5
192 Hořovice Čech R. 5
193 Pražský Pepíci Dubovský Luboš 5
194 Záluží Ďuriš M. 5
195 Vikings/Coyotes Gabriel Michal 5
196 Vikings/Demons/Vikings Hampl Karel 5
197 Perun Heroudek Jiří 5
198 Cosm/Stavba Hlaváček Z. 5
199 Pražský Pepíci Hnízdil Michal 5
200 Žlubinec Ježek 5
201 Sparta Kačer Pavel 5
202 Buštěhrad/Riders Kofroň Petr 5
203 Diablo Komenda Jan 5
204 Juniors Kramata 5
205 Sparta Kučera Ondřej 5
206 Coyotes Majer Pavel 5
207 Diablo Masopust 5
208 Sokol Náprstek Vladimír 5
209 Sokol Ogurčák Petr 5
210 Extrém Kladno Prokop Jan 5
211 Diablo Randa Lukáš 5
212 Sokol Saska Pavel 5
213 Lemra Truksa Jan 5
214 Žlubinec Urban Petr 5
215 Diablo Valenta Pavel 5
216 Sokol Veselý Jakub 5
217 Diablo Vrkoč Lukáš 5
218 Sokol Zvonař David 5
219 Jun/Benett/Žlouk Borna Oldřich 4
220 Fretky Dědek Zdeněk 4
221 Demons/Diablo Foukal Petr 4
222 Coyotes Funda Marcel 4
223 Extrém Kladno Haisman Jakub 4
224 Hořovice Heinz 4
225 Demons/Fretky Hrkalová Katka 4
226 Demons Beroun Klaus Roman 4
227 Sokol Koller Rudolf 4
228 Stavba/Jun  Kotfríd 4
229 Žlubinec Lettl J. st. 4
230 Sokol Ludvík 4
231 Hokejka Praha Mihal 4
232 Hořovice Mojžíš D. 4
233 Fretky Opata Jan 4
234 Diablo Osmančík Jiří 4
235 Hokejka Praha Regner 4
236 Stavba Sevald Z. st 4
237 Diablo/Fretky Sevaldová Iva 4
238 Jun/Vikings/Demons/Vikings Schovanec Daniel 4
239 Lemra Stuchlík 4
240 Diablo/Riders Suk Marek 4
241 Pražský Pepíci Swadosch Michal 4
242 Hokejka Praha Štekl 4
243 Lemra Taufer Matěj 4
244 Lemra Tlustý Miroslav 4
245 Sokol/Juniors Urbánek 4
246 Záluží Valo D. 4
247 Lemra Bláha Daniel 3
248 Perun Calda Jiří 3
249 Coyotes Čauder Jiří 3
250 Coyotes Čejka 3
251 Coyotes Čeněk Jan 3
252 Zdice/Jun/ Černý V. 3
253 Stavba Fišer 3
254 Benetton Glazunov 3
255 Demons Beroun Hoskovský Jan 3
256 Perun/Demons Hrachovina Jiří 3
257 Demons Beroun Kolowrat Jan 3
258 Sokol Krob 3
259 Bendik Beroun Krupa 3
260 Stavba Křivohlavý 3
261 Demons/Diablo Kuba Jiří 3
262 Záluží Laube Z. 3
263 Zdice Lojek T. 3
264 Hokejka Praha Mareš L. 3
265 Zdice Mol A. 3
266 Coyotes/Žlubinec Nájemník Marcel 3
267 Extrém Kladno Pospíšil Milan 3
268 Sokol Rudovský 3
269 Bendik Beroun Říha R. 3
270 Cosmos/Stavba Sevald J. 3
271 Extrém Kladno Schneider David 3
272 Coyotes Sklenička Jiří 3
273 Žlubinec Šmatlák Roman 3
274 Žloukovice Trejbal 3
275 Lemra Tvarůžek Ondřej 3
276 Lemra Vacek Jan 3
277 Coyotes Zelenka Martin 3
278 Pražský Pepíci Zeman Martin 3
279 Záluží Zoubek M. 3
280 Demons Beroun Zuska Lukáš 3
281 Pražský Pepíci Adam Petr 2
282 Extrém Kladno Adámek Petr 2
283 Coyotes Bakule Matouš 2
284 Perun/Coyotes Balek Jakub 2
285 Stavba Cesar 2
286 Hořovice Duriš 2
287 Coyotes Dvořák Štěpán 2
288 Sparta Feťko Martin 2
289 Sparta Hanzal Karel 2
290 Coyotes Hanzelka 2
291 Diablo Hipča Martin 2
292 Coyotes Hlinovský 2
293 Sokol Hoffman 2
294 Lemra Horel Marek 2
295 Jun/Benet/Žlub Hotařík Jaroslav 2
296 Záluží Hradský 2
297 Lemra Hromasová Anna 2
298 Vikings/Diablo Huml Lukáš 2
299 Traktors Praha/Diablo Chaloupka Jan 2
300 Sparta Janeček Luboš 2
301 Extrém Kladno Kasner Michal 2
302 Perun Klečka Ivan 2
303 Žloukovice Kolčava D. 2
304 Benetton Krumpholc 2
305 Extrém Kladno Křapáček Jiří 2
306 Bendik Beroun Kubát 2
307 Sokol Lev Lukáš 2
308 Perun Lukeš Antonín 2
309 Jun Lulák   2
310 Fretky Madeja Jan 2
311 Hokejka Praha Maryška 2
312 Tygři Masopust 2
313 Coyotes Melč David 2
314 Zdice Merhout D. 2
315 Hořovice Mojžíš M. 2
316 Záluží Moutelík L. 2
317 Coyotes Nájemník Jan 2
318 Demons Beroun Omrai Roman 2
319 Lemra Ostereicher Martin 2
320 Lemra Patzenhauer Václav 2
321 Extrém Kladno/Diablo Pecinovský 2
322 Benetton/Žlubinec Pelcman Antonín 2
323 Demons Beroun Piler Josef 2
324 Bendik Beroun Pošmurný 2
325 Benetton Regner J. 2
326 Perun Rendla Jaroslav 2
327 Jun Schovanec Tomáš 2
328 Sokol/Perun Skryja Jiří 2
329 Lemra Slanina Libor 2
330 Bendik Beroun Šlégr J. 2
331 Fretky Šmatláková Michaela 2
332 Demons Beroun Týř Dominik 2
333 Sokol Uher Roman 2
334 Coyotes Vintr Antonín 2
335 Vikings Vlach 2
336 Jun/Sokol Wild 2
337 Zdice Zadák M. 2
338 Pražský Pepíci Žemlička Vojtěch 2
339 Sparta Adamov Roman 1
340 Žloukovice Bálek 1
341 Perun Baleka Ondřej 1
342 Bendik Beroun Benák Petr 1
343 Coyotes Bendl Ladislav 1
344 Zdice Bílek J. 1
345 Vikings Bureš 1
346 Buštěhrad Buzek Jan 1
347 Buštěhrad Cikánová Martina 1
348 Sokol Císař 1
349 Diablo Čadský Michal 1
350 Vikings Čeřovský 1
351 Žlubinec Čupori Marián 1
352 Benetton Ditrich 1
353 Coyotes Eštok 1
354 Cosmos Filip 1
355 Perun Filip David 1
356 Tygři Fortuník R. 1
357 Diablo Fulín Jan 1
358 Vikings Gracias Jakub 1
359 Lemra Hála Jakub 1
360 Coyotes Hlaváček 1
361 Lemra Hlaváček Roman 1
362 Demons Beroun Holeček Lukáš 1
363 Sparta Hora 1
364 Sokol Hořava Petr 1
365 Žloukovice Hoskovský Tomáš 1
366 Žlubinec Huml Lukáš ml. 1
367 Hokejka Praha Hunyadi 1
368 Vikings Chaloupka 1
369 Pražský Pepíci Chmel Tomáš 1
370 Vikings Jánský Jiří 1
371 Perun Jelínek David 1
372 Stavba Jílek 1
373 Coyotes Jungman Lukáš 1
374 Vikings Kadlec 1
375 Extrém Kladno Keimar Jaroslav 1
376 Žloukovice Klíma 1
377   Knotek 1
378 Záluží Kočka J. 1
379 Diablo Komenda Petr 1
380 Fretky Kosinová 1
381 Demons Koubík Miroslav 1
382 Cosm/Stavba Kravec 1
383 Žlubinec Krbec Marek 1
384 Záluží Krbeček 1
385 Benetton Krubner R. 1
386 ??? Křesťan M. 1
387 Bendik Beroun Křesťan st. 1
388 Lemra Kříž Jakub 1
389 Stavba Kutchan 1
390 Riders Lašek Petr 1
391 Buštěhrad Lauber Jiří 1
392 Coyotes Lemon 1
393 Bendik Beroun Liberský 1
394 Coyotes Macák Marek 1
395 Hořovice Malec 1
396 Coyotes Mathauser Tomáš 1
397 Diablo Merta David 1
398 Buštěhrad Michálek Marek 1
399 Coyotes Molnar Jakub 1
400 Hokejka Praha Navrátil 1
401 Sokol Nedvěd Martin 1
402 Juniors Neumann 1
403 Coyotes Nistor David 1
404 Zdice Novák P. 1
405 Fretky Pangerlová Natálie 1
406 Bendik/Žloukovice Pech 1
407 Fretky Pieštanský Michal 1
408 Hořovice Přibyl 1
409 Benetton Přidal 1
410 Tygři Reichel L. 1
411 Vikings Roučka Václav 1
412 Tygři Říha P. ml. 1
413 Stavba Sevald Z. ml. 1
414 Pražský Pepíci Sevigny Eric 1
415 Buštěhrad Schram 1
416 ??? Schuller 1
417 Záluží Sklenář J. 1
418 Perun Skryja Jan 1
419 Coyotes Slabý Daniel 1
420 Hořovice Smetana 1
421 Zdice Stádník L. 1
422 Cosmos Svoboda V. 1
423 Coyotes Sýkora Milan 1
424 Hokejka Praha Šanovec 1
425 Coyotes Šíma Tomáš 1
426 Diablo Šlehober D. 1
427 Hořovice Šťastný S. 1
428 Coyotes Švec Jakub 1
429 Hokejka Praha Taussig 1
430 Coyotes Thomaier Petr 1
431 Hokejka Praha Tichý 1
432 Hořovice Tráva 1
433 Žlub/Sokol Vaniček 1
434 Pražský Pepíci Vaníček Michal 1
435 Lemra Vozdecký Víťa 1
436 Žlubinec Žežulka David 1
Script logo