Historická tabulka střelců

 

Kompletní přehled střelců od počátků v roce 1988, až po současnost.

 

Pořadí Tým Příjmení a Jméno Góly
1 Buštěh/Lemra/Riders/Sokol/Riders Gotthard Bohumil 500
2 Tygři/Sokol/Lemra Hučko Pavel 203
3 Diablo/Žlub/Diablo Dvořák Jiří 185
4 Jun/Žlub/Lem/Žlubinec Manda Radek 185
5 Benetton/Lemra Němeček Michal 152
6 Tygři/Sokol/Perun/Žlubinec Říha Petr 147
7 Stavba/Jun/Žlub/Lemra/Žlubinec Fortuník Miroslav 145
8 Sokol/Riders Kubr David 143
9 Žloukovice/Lemra Kocourek 137
10 Žlub/Lemra/Žlubinec Lukeš Jan 130
11 Tygři/Benet/Sokol/Žlubinec Janovský Jan 124
12 Diablo/Riders Kohout Martin 124
13 Diablo/Demons/Diablo/Coyotes/Diablo Mičko Jan 123
14 Demons/Lemra Novák Roman 113
15 Žlubinec/Sokol Matějka Pavel 109
16 Jun/Tygři/Benet/Žlubinec Krubner J. 103
17 Perun/Riders Beneš Ondřej 101
18 Bendik/Dia/Žlub/Diablo Sedláček Petr 100
19 Diablo David S. "Pižduch" 95
20 Jun/Žlub/Sok/Lem/Žlubinec Veverka Martin 95
21 Stavba/Žlub/Juni/Žlub/Sok/Žlub/Sok/Žlub Boubín Petr 94
22 Benetton Lukeš Vlasta 94
23 Lemra Sevald Ondřej 86
24 Jun/Dia/Žlub/Lemr/Coyo/Lemra Truksa Ivan 85
25 Extrém Kladno/Diablo Schnaubelt Milan 80
26 Bušt/Lem/Dem/Per/Dem/Riders/Žlubinec/Riders Podráský Marek 77
27 Žloukovice Šturc Jaroslav 76
28 Demons/Riders/Diablo Novotný Michal 75
29 Žloukovice Tkadlec Jiří 73
30 Zdice/Jun/Benet/Žlub/Sokol/Lemra Kovařík Miroslav 68
31 Sokol/Riders Růžička Martin 67
32 Tygři/Benetton Tikovský Jaroslav 66
33 Jun/Žlub/Lem/Sok/Žlubinec Foltýn Roman 65
34 Sokol Matějak Petr 65
35 Jun/Žlub/Sokol Hlaváček Jan 62
36 Žloukovice/Lemra Machulka 61
37 Diablo Mareš Martin 61
38 Jun/Žlub/Lem/Žlubinec Černý Jiří 60
39 Žloukovice/Lemra/Žlubinec Hakl Petr 58
40 Sokol Matějka Richard 57
41 Diablo David Martin 53
42 Tygři/Sokol/Lemra Beneš V. 52
43 Sokol Dlouhý Karel 52
44 Coyotes/Sokol/Coyotes Slabý Pavel 52
45 Diablo/Demons/Diablo Mervinský Lukáš 51
46 Benetton Dvořák V. 50
47 Vikings/Coyotes/Demons/Žlubinec Svoboda Jiří 50
48 Tygři/Sokol Círal Stanislav 49
49 Sokol/Riders Sirůček Martin 49
50 Žlubinec Milfait 48
51 Coyotes Puzder Martin 47
52 Tygři/Sokol/Lemra Říha Z. 47
53 Sparta/Sokol Fišer Aleš 46
54 Lemra Matějka Filip 46
55 Tygři/Žlub/Benet Říha Václav 46
56 Benet/Sokol Plešinger Jiří 42
57 Pražský Pepíci Hnízdil Daniel 40
58 Perun Brodan Daniel 39
59 Žlub/Sokol/Lemra Krotil M. 39
60 Perun Fortuník Ludvík 38
61 Stavba/Tygři/Benet/Lemra Jungmann Pavel 38
62 Sokol/Riders Volf David 37
63 Perun/Žlubinec/Riders Hrabár Jiří 36
64 Benetton Krátký Pavel 36
65 Demons/Vikings/Coyotes Hampl Lukáš 35
66 Žlubinec Bureš Jakub 34
67 Sokol/Žlubinec Malý Jan 34
68 Coyotes/Sokol/Diablo/Coyotes Sládek Václav 33
69 Buštěh/Dem/Perun/Dem/Riders Šmíd Jindřich 33
70 Benet/Žlub/Benet Reichel J. 32
71 Bendik/Sokol Křesťan Radek 31
72 Perun/Diablo Říha Jan 31
73 Coyotes Bušek Roman 30
74 Sokol/Benetton Koller František 30
75 Demons/Diablo Lašek Tomáš 30
76 Buštěh/Sokol/Riders Borč Luboš 28
77 Bendik/Sokol/Diablo Maleček Pavel 28
78 Pražský Pepíci Skramužský Marek 28
79 Jun/Benet/Žlub/Tygři/Jun Lettl J. ml. 27
80 Jun/Žlub/Benetton/Žlubinec Veverka Vladimír 27
81 Riders/Žlubinec/Lemra Kohout Marek 26
82 Hořovice Svoboda F. 26
83 Diablo Beneda Tomáš 25
84 Jun/Tygři/Sokol Dvořák K ml. 25
85 Jun/Diablo Šlehober Libor 25
86 Coyotes David Miloš 24
87 Perun/Riders/Perun/Diablo/Lemra Urban Václav 24
88 Hořovice Šťastný D. 23
89 Pražský Pepíci Zahálka Aleš 23
90 Diablo Zýka Daniel 23
91 Žlubinec Bína Marek 22
92 Žlubinec Hynek 22
93 Tygři/Lemra Janovský Jiří 22
94 Coyotes Pergl Michal 22
95 Žlubinec Vach 22
96 Žlubinec Zuziak Pavel 22
97 Lemra/Vikings Krásl Jakub 21
98 Tygři/Žloukovice Svoboda Z. 21
99 Benetton/Perun Bauer Petr 20
100 Demons Beroun Fišer Ladislav 20
101 Sokol Malý Jar. 20
102 Lemra Matys Daniel 20
103 Sparta Měrka Milan 20
104 Demons Beroun Klaus Roman 19
105 Benet/Sokol Vajdl Zdeněk 19
106 Pražský Pepíci Beck Bedřich 18
107 Buštěhrad Bercík Jan 18
108 Demons Beroun Pánek Robert 18
109 Žlubinec/Sokol Svoboda Petr 18
110 Stavba Fišer 17
111 Perun Heroudek Jiří 17
112 Pražský Pepíci Krček Michal 17
113 Sokol Lev Lukáš 17
114 Žlubinec Vyskočil Š. 17
115 Stavba Křivohlavý 16
116 Diablo Lejček Aleš 16
117 Sokol/Riders Pospíšil Martin 16
118 Lemra/Žlubinec Reichl Jiří ml. 16
119 Sparta Vondráček Milan 16
120 Hořovice Bakule 15
121 Sokol Barták Stanislav 15
122 Sokol Císař 15
123 Diablo David Michal 15
124 Žlubinec Kajer Roman 15
125 Žloukovice Lenický 15
126 Cosmos/Stavba Malý M. 15
127 Juniors/Tygři Šerý 15
128 Pražský Pepíci Zápotocký Marek 15
129 Žlubinec Hausler Jan 14
130 Tygři/Benetton Hlaváček Martin 14
131 Demons Beroun Hoskovský Jan 14
132 Benetton Hybš V. 14
133 Sparta/Sokol Olič Pavel 14
134 Perun/Coyotes Stehlík David 14
135 Diablo Šíma Radek 14
136 Sparta Čermák Jiří 13
137 Lemra Dubský Jakub 13
138 Juniors Gasperotti ml. 13
139 Stavba/Jun  Kotfríd 13
140 Lemra Krásl Jan 13
141 Záluží Lapáček R. 13
142 Benetton Lukeš Vladislav 13
143 Žloukovice Lulák Z. 13
144 Cosmos/Stavba Sevald J. 13
145 Diablo Valenta Pavel 13
146 Záluží Ďuriš M. 12
147 Juniors Kramata 12
148 Sokol/Benett/Lemra/Sokol Lébr David 12
149 Benetton Lukeš Josef 12
150 Perun/Diablo Smrčka Milan 12
151 Vikings/Diablo/Dem/Diablo Divín Zdeněk 11
152 Demons/Diablo Ficnar Jaroslav 11
153 Cosm/Stavba Hlaváček Z. 11
154 Žlubinec Krotil Stanislav 11
155 Benetton Regner J. 11
156 Jun/Vikings/Demons/Vikings Schovanec Daniel 11
157 Pražský Pepíci Zeman Martin 11
158 Perun Bauer Zdeněk 10
159 Stavba Čermák 10
160 Lemra Kříž Jakub 10
161 Diablo Masopust 10
162 Hokejka Praha Navrátil 10
163 Lemra Pospíšil Jan 10
164 Buštěhrad/Demons Příhoda Daniel 10
165 Tygři Reichel L. 10
166 Sokol Řehák 10
167 Vikings/Diablo Smejkal Jaroslav 10
168 Lemra Tvarůžek Martin 10
169 Coyotes Černý Vlastislav 9
170 Buštěhrad/Lemra Duras Dušan 9
171 Demons Beroun Exner Jakub 9
172 Coyotes/Žlubinec Hottmar Josef 9
173 Žloukovice Hrubý M. 9
174 Coyotes/Demons Jílek František 9
175 Demons Beroun Láznička David 9
176 Zdice Novák P. 9
177 Demons/Perun Pánek Patrik 9
178 Jun/Sok/Tygři Soukup Ondřej 9
179 Záluží/Hořovice Vašák J. 9
180 Buštěhrad Vosyka Tomáš 9
181 Diablo Vrkoč Lukáš 9
182 Žlubinec Vyskočil Tomáš 9
183 Hořovice Čech R. 8
184 Fretky Dědek Zdeněk 8
185 Žlubinec Gasperotti st. 8
186 Jun/Benet/Žlub Hotařík Jaroslav 8
187 Perun/Demons Hrachovina Jiří 8
188 Extrém Kladno Kasner Michal 8
189 Coyotes Koláčný Jan 8
190 Sparta Kučera Ondřej 8
191 Záluží Laube Z. 8
192 Diablo Osmančík Jiří 8
193 Hokejka Praha Regner 8
194 Hokejka Praha Štekl 8
195 Lemra Truksa Jan 8
196 Lemra Tvarůžek Ondřej 8
197 Sokol Zvonař David 8
198 Lemra Bartolen Tomáš 7
199 Coyotes Čeněk Jan 7
200 Sparta Janeček Luboš 7
201 Tygři Korytenský 7
202 Traktors Praha  Kubát P. 7
203 Hokejka Praha Mihal 7
204 Sokol Nedvěd Martin 7
205 Zdice Pavlis V. 7
206 Extrém Kladno Prokop Jan 7
207 Demons Beroun Zuska Lukáš 7
208 Traktors Praha   Zadák 6
209 Jun/Benett/Žlouk Borna Oldřich 6
210 Benetton Dimitrov 6
211 Traktors Praha  Douša B. 6
212 Diablo Frajer Martin 6
213 Vikings Gracias Jakub 6
214 Žlub/Stavba/Tygři/Sok Chaloupka 6
215 Traktors Praha/Diablo Chaloupka Jan 6
216 Hořovice Jelínek 6
217 Traktors Praha  Kabát 6
218 Sparta Kačer Pavel 6
219 Buštěhrad/Riders Kofroň Petr 6
220 Coyotes/Demons Konvalinka František 6
221 Sokol Kropáč Zdeněk 6
222 Coyotes/Žlubinec Nájemník Marcel 6
223 Sokol Náprstek Vladimír 6
224 Sokol Ogurčák Petr 6
225 Diablo Randa Lukáš 6
226 Bendik Beroun Říha R. 6
227 Sokol Saska Pavel 6
228 Vikings/Diablo Svoboda Tomáš 6
229 Pražský Pepíci Swadosch Michal 6
230 Lemra Taufer Matěj 6
231 Žloukovice Trejbal 6
232 Coyotes Zelenka Martin 6
233 Benetton Glazunov 5
234 Vikings/Demons/Vikings Hampl Karel 5
235 Hořovice Heinz 5
236 Coyotes Hlíza Jan 5
237 Pražský Pepíci Hnízdil Michal 5
238 Pražský Pepíci Chmel Tomáš 5
239 Coyotes Jungman Lukáš 5
240 Extrém Kladno Křapáček Jiří 5
241 Buštěhrad Lauber Jiří 5
242 Žlubinec Lettl J. st. 5
243 Tygři Masopust 5
244 Zdice Mol A. 5
245 Juniors Neumann 5
246 Hořovice Svoboda M. 5
247 Perun Šnaidauf Ondřej 5
248 Lemra Tlustý Miroslav 5
249 Traktors Praha  Tyburec 5
250 Sokol Uher Roman 5
251 Sokol/Juniors Urbánek 5
252 Sokol Veselý Jakub 5
253 Jun/Sokol Wild 5
254 Záluží Zadina J. 5
255 Pražský Pepíci Adam Petr 4
256 Perun/Coyotes Balek Jakub 4
257 Buštěhrad Buzek Michal 4
258 Tygři Fortuník R. 4
259 Diablo Fulín Jan 4
260 Extrém Kladno Gierczynski Jan 4
261 Traktors Praha  Heral (Tra. 4
262 Demons/Fretky Hrkalová Katka 4
263 Perun Kadeřábek Jan 4
264 Perun Klečka Ivan 4
265 Sparta Kloček Miroslav 4
266 Sokol Koller Rudolf 4
267 Diablo Komenda Jan 4
268 Bendik Beroun Krupa 4
269 Bendik Beroun Liberský 4
270 Sokol Ludvík 4
271 Fretky Madeja Jan 4
272 Žlubinec/Fretky Mazancová Martina 4
273 Hořovice Mojžíš D. 4
274 Záluží Moutelík L. 4
275 Extrém Kladno Pospíšil Milan 4
276 Diablo/Fretky Sevaldová Iva 4
277 Lemra Slanina Libor 4
278 Coyotes Šíma Tomáš 4
279 Hokejka Praha Tichý 4
280 Lemra Vacek Jan 4
281 Vikings Vlach 4
282 Coyotes Bendl Ladislav 3
283 Vikings Beneš Karel 3
284 Vikings Bureš 3
285 Coyotes Čauder Jiří 3
286 Traktors Praha  David J. 3
287 Traktors Praha  Dorl 3
288 Extrém Kladno Haisman Jakub 3
289 Lemra Hromasová Anna 3
290 Demons Beroun Huňáček Tomáš 3
291 Extrém Kladno Jelínek Tomáš 3
292 Sokol Jirátko Radek 3
293 Diablo Křišťál 3
294 Hokejka Praha Mareš L. 3
295 Hořovice Mrkáček 3
296 Coyotes Nistor David 3
297 Bendik Beroun Novák 3
298 Fretky Opata Jan 3
299 Bendik/Žloukovice Pech 3
300 Demons Beroun Piler Josef 3
301 Traktors Praha  Poberejko 3
302 Traktors Praha  Pšenička 3
303 Traktors Praha  Rossa 3
304 Vikings Schnaider 3
305 Pražský Pepíci Sládek David 3
306 Hokejka Praha Šihlart 3
307 Záluží Švarc P. 3
308 Demons Beroun Týř Dominik 3
309 Záluží Valo D. 3
310 Zdice Zadák M. 3
311 Buštěhrad Zíma Zbyněk 3
312 Záluží Zoubek M. 3
313 Extrém Kladno Adámek Petr 2
314 Bendik Beroun Benák Petr 2
315 Hořovice Benda 2
316 Lemra Bláha Daniel 2
317 Buštěhrad Brejcha Jaroslav 2
318 Perun Calda Jiří 2
319 Stavba Cesar 2
320 Diablo Čadský Michal 2
321 Hokejka Praha Dobroruka 2
322 Pražský Pepíci Dubovský Luboš 2
323 Hořovice Duriš 2
324 Perun Filip David 2
325 Lemra Fišer David 2
326 Vikings/Coyotes Gabriel Michal 2
327 Hořovice Grintevič 2
328 Coyotes Hanzelka 2
329 Coyotes Javůrek Michal 2
330 Demons Beroun Kadlec Martin 2
331 Demons Beroun Kolowrat Jan 2
332 Diablo Komenda Petr 2
333 Bendik Beroun Král 2
334 Cosm/Stavba Kravec 2
335 Sokol Krob 2
336 Demons Beroun Kroka Marek 2
337 Bendik Beroun Kubát 2
338 Benetton Langmajer J. 2
339 Perun Levec Jan 2
340 Perun Lukeš Antonín 2
341 Jun Lulák   2
342 Traktors Praha  M.Douša (Tra.) 2
343 Coyotes Majer Pavel 2
344 Cosmos Mašek M. 2
345 Buštěhrad Michálek Marek 2
346 Hořovice Mojžíš M. 2
347 Coyotes Molnar Jakub 2
348 ???? Moravanský 2
349 Coyotes Nájemník Jan 2
350 Extrém Kladno/Diablo Pecinovský 2
351 Hořovice Přibyl 2
352 Sokol Rudovský 2
353 Tygři Říha P. ml. 2
354 Extrém Kladno Schneider David 2
355 Sokol/Perun Skryja Jiří 2
356 Lemra Stuchlík 2
357 Diablo/Riders Suk Marek 2
358 Bendik Beroun Šlégr J. 2
359 Fretky Šmatláková Michaela 2
360 Hořovice Šťastný S. 2
361 Hořovice Tráva 2
362 Žlubinec Urban Petr 2
363 Žlub/Sokol Vaniček 2
364 Extrém Kladno Vondrák Daniel 2
365 Žlubinec Zíta 2
366 Traktors Praha   Aleš 1
367 Hořovice Anýž 1
368 Coyotes Bakule Matouš 1
369 Perun Baleka Ondřej 1
370 Buštěhrad Buzek Jan 1
371 Buštěhrad Cikánová Martina 1
372 Sparta Černý Jaroslav 1
373 Zdice/Jun/ Černý V. 1
374 Hokejka Praha Dvořák 1
375 Coyotes Dvořák Štěpán 1
376 Sparta Feťko Martin 1
377 Cosmos Filip 1
378 Demons/Diablo Foukal Petr 1
379 Coyotes Funda Marcel 1
380 Žlubinec Griga Ladislav 1
381 Sparta Haisman Pavel 1
382 Sokol Hoffman 1
383 Fretky Hoffman Lukáš 1
384 Sparta Hora 1
385 Lemra Horel Marek 1
386 Sokol Hořava Petr 1
387 Vikings/Diablo Huml Lukáš 1
388 Diablo Humlová Věra 1
389 Traktors Praha  J.Čermák 1
390 Vikings Jánský Jiří 1
391 Cosmos Jelínek 1
392 Žlubinec Ježek 1
393 Lemra Ježek František 1
394 Traktors Praha  Jonák (Tra.) 1
395 Demons Koubík Miroslav 1
396 Juniors Kozák 1
397 Benetton Krátký L. 1
398 Benetton Krubner R. 1
399 Demons/Diablo Kuba Jiří 1
400 Záluží Kubricht 1
401 Perun Kupka Karel 1
402 Coyotes Landa 1
403 Vikings Lev Jiří 1
404 Vikings Linhart Milan 1
405 Zdice Lojek T. 1
406 Zdice Lukavský V. 1
407 Traktors Praha  M.Masopust (Tra.) 1
408 Diablo Machač 1
409 Hokejka Praha Maryška 1
410 Coyotes Melč David 1
411 Sokol Nejepsa M. 1
412 Riders Oplt Libor 1
413 Sokol Paclt Jakub 1
414 Sokol Panenka 1
415 Bendik Beroun Pošmurný 1
416 Perun Rendla Jaroslav 1
417 Vikings Roučka Václav 1
418 Žloukovice Řípa 1
419 Stavba Sevald Z. ml. 1
420 Jun Schovanec Tomáš 1
421 Záluží Sklenář J. 1
422 Coyotes Slabý Daniel 1
423 Hořovice Smetana 1
424 Zdice Stádník L. 1
425 Demons Beroun Šafra Pavel 1
426 Vikings Šlégr T. 1
427 Žlubinec Šmatlák Roman 1
428 Perun Štanc David 1
429 Perun Tymeš Marek 1
430 Sokol Vendera 1
431 Žloukovice Veselý 1
432 Lemra Vozdecký Víťa 1
433 Vikings Vrchlavský 1
434 Sparta Vršek Jaroslav 1
435 Hořovice Vyskočil 1
436 Pražský Pepíci Žemlička Vojtěch 1
Script logo