Přehled výsledků

1.kolo sobota 8.prosince 2012

Vikings – HC Perun 5:8 ( 2:2, 1:4, 2:2)

B/a: 1:43 Lihnart, 9:59 Krásl, 23:06 Krásl (Hampl L.), 26:21 Krásl, 30:39 Krásl – 10:26 Brodan (Fortuník L.), 11:23 Brodan (Hrabár), 15:58 Říha J. (Urban), PP 18:53 Smrčka (Urban),  21:03 Fortuník L. (Beneš), 22:18 Smrčka, 31:24 Beneš, 32:16 Smrčka (Říha J.)

Vyloučení: 3:3, navíc Beneš (Per) 6 minut OT, Využití: 0:1, Rozhodčí: Fortuník M.

Vikings: Vaníček Jaroslav – Hampl Lukáš, Linhart Milan, Jánský Jiří, Krásl Jakub, Hrkalová Katka, Malý Jan, Hampl Karel, Roučka Václav, Lev Jiří

Perun: Knotek Jan – Říha Petr, Říha Jan, Smrčka Milan, Urban Václav, Fortuník Ludvík, Brodan Daniel, Hrabár Jiří, Beneš Ondřej

Diablo/Lovosáry Beroun – Žlubinec Kings 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)

Ve druhém zápase se utkaly týmy, které v loňském konečném pořadí soutěže obsadily 4. a 5.místo, a tak se očekával vyrovnaný souboj. A ten byl také nakonec k vidění. Do utkání lépe vstoupil Žlubinec. Hráči Diabla totiž při své počáteční útočné snaze úplně zapomněli na „zadní vrátka“, což nekompromisně ztrestal Manda, který při svém výpadu běžel po propadnutí celé útočné trojice osamocen přes tři čtvrtiny hřiště, aby následně v klidu zakončil – 0:1. To Žlubinci nalilo elánu do žil a i nadále působil živějším dojmem, za což byl po zásluze odměněn navýšením svého vedení na 0:2 po dalekonosné střele Fortuníka. Znovu nadostřel pak Diablo nepřiblížil nikdo menší než jediná žena na hrací ploše, Iva Sevaldová, která svým buldočím důrazem přetlačila obránce Žlubince a vrátila neposedný míček tam, kam patří – 1:2. Tento stav pak vydržel téměř i po celou druhou třetinu, na jejímž konci ovšem předvedli krásnou souhru Manda se zakončujícím Bínou, který povedenou střelou z otočky vrátil Žlubinci trochu více klidu – 1:3. Ovšem jen na chvíli. Krátce po začátku třetí periody totiž vyslal svou pověstnou jedovku S.David a po biliárové teči J.Dvořáka bylo znovu o co hrát – 2:3. Vstřelený gól zapůsobil na hráče Diabla jako „čerstvá krev na pitbulla“ a ti se začali nemilosrdně hnát za vyrovnáním. A přestože Žlubinec  čas od času kontroval nebezpečným brejkem, nápor Diabla sílil a několikrát nebylo k vyrovnání zejména po přihrávkách „vrchního dispečera“ Dvořáka daleko. Žlubinci se ale nakonec i díky přesvědčivému výkonu brankáře Čuporiho a slibnému příspěvku jeho mladých hráčů nakonec podařilo cenné vítězství uhájit.

B/a: 8:03 Sevaldová (David S.), 26:49 Dvořák (David S.) – 1:51 Manda, 7:33 Fortuník M., 23:50 Bína (Manda)

Vyloučení: 0:1, Bez využití, Rozhodčí: Hampl L.

Diablo: Foukal Petr – David Stanislav, Sevaldová Iva, Čadský Michal, Suk Marek, Novotný Michal, Ficnar Jaroslav, Dvořák Jiří, Lašek Tomáš

Žlubinec: Čupori Marian – Černý Jiří, Fortuník Miroslav, Manda Radek, Lukeš Jan, Hausler Jan, Benda Jan, Svoboda Jiří, Bína Marek, Bureš Jakub

HC Lemra Nižbor – Riders Kladno 4:6 (3:2, 0:1, 1:3)

Poslední sobotní zápas svedl dohromady favority na titul. Nižborská Lemra s Riders Kladno na zledovatělém povrchu sehráli zajímavou partii. Riders šli do vedení gólem Gottharda, jenž využil nejprve chyby Nováka a posléze zaváhání Ježka a svůj samostatný únik zakončil gólem. Vzápětí ale Novák napravil svou chybu, obral u mantinelu obránce Volfa a brejk zakončil střelou k tyči Laškovy branky. Zformoval tím Lemru k ofenzívě, protože nižborský celek Laška následně dvakrát krátce za sebou překonal. Druhou branku „domácích“ přidal v páté minutě Jan Truksa, který po parádní souhře celé trojice střelou nad vyrážečku brankáře Riders strhl vedení na stranu hráčů v červeném. A v osmé minutě nenápadná střela z otočky po zemi, z hole Dubského, zapadla přesně do skulinky mezi Laškovýmy betony a Lemra vedla 3:1. Riders v první třetině ale stačili kontrovat, když snížili na 2:3 zásluhou Kohouta.

Ve druhé třetině padlo nejméně branek. I přes snahu obou celků o změnu skóre se zadařilo pouze Volfovi, na jehož střelu byl brankář Ježek krátký. Gólman Lemry si ale v prostřední části připsal zákroky, kterými držel pasivnější Lemru v zápasu.

Vyrovnaný stav 3:3 v závěrečné části nevydržel dlouho. Kladno mělo více chuti a snahy a zaslouženě zvrátilo skóre na svoji stranu. Pospíšil využil vybídnutí Gottharda a poslal Riders do vedení. Na 5:3 po souhře s Kohoutem a milimetrové přihrávce zvýšil Gotthard, který po pěkné kombinaci neměl příliš problémů zamést míček do prázdné branky.

Jenže Lemra neřekla poslední slovo. Několik šancí sice lapil Lašek, ale nakonec musel sklonit hlavu před Novákem, který situaci dva na jednoho vyřešil ve 33. minutě střelou mezi betony. Lemra se snažila o vyrovnání a v poslední minutě několika šancemi ohrozila branku Riders. Jenže definitivní naděje nižborského týmu na bodový zisk utnul Martin Kohout, který sebral míček na polovině hřiště, dostal se před Ježka a střelou k tyči rozhodl o dělbě bodů.

B/a: 3:45 Novák, 4:07 Truksa J. (Němeček), 7:41 Dubský (Hála), 32:12 Novák (Matějka) – 0:25 Gotthard, 8:46 Kohout Martin (Gotthard), 17:28 Volf (Kohout Martin), 24:04 Pospíšil (Gotthard), 28:15 Gotthard (Kohout Martin), 35:28 Kohout Martin

Vyloučení: 1:1, Bez Využití, Rozhodčí: David Stanislav

Lemra: Ježek František – Novák Roman, Dubský Jakub, Hála Jakub, Truksa Ivan, Truksa Jan, Němeček Michal, Kovařík Miroslav, Matějka Filip, Hlaváček Roman

Riders: Lašek Petr – Gotthard Bohumil, Kohout Martin, Kohout Marek, Podráský Marek, Kubr David, Volf David, Pospíšil Martin

Dohrávané 2.kolo Neděle 20. ledna

Žlubinec Kings – HC Lemra Nižbor 2:3 ss (1:0, 1:0, 0:2)

Poprvé ve dvaadvacetileté historii ligy skóroval brankář. František Ježek vyhodil míček v oslabení, přes celé hřiště kde branku hájil Marián Čupori, ten jeho vyhození podcenil a míček skončil v brance. lemra tím snížila na 2:1

B/a: 0:49 Svoboda (Manda), 21:09 Manda – SH 30:00 Ježek, 31:44 Sevald (Němeček), rozhodující nájezd Matějka

Vyloučení: 1:2, Bez využití, Rozhodčí: Dvořák, Mervinský

Kings: Čupori Marian – Lukeš Jan, Janovský Jan, Bína Marek, Fortuník Miroslav, Svoboda Jiří, Manda Radek, Hausler Jan, Černý Jiří

Lemra: Ježek František – Truksa Ivan, Sevald Ondřej, Němeček Michal, Matějka Filip, Kovařík Miroslav, Truksa Jan, Dubský Jakub, Hlaváček Roman

Vikings – Diablo/Lovosáry Beroun 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

B/a: 33:42 Jánský – 1:49 Mičko (Dvořák), 19:52 David S. (Mičko), 21:46 Novotný, 34:10 Novotný (Lašek T.)

Vyloučení: 1:0, Bez využití, Rozhodčí: Truksa I.

Vikings: Vaníček Jaroslav – Roučka Václav, Vaníček Jaroslav st., Jánský Jiří, Linhart Milan, Hampl Karel, Konvalinka František, Lev Jiří, Hrachovina Jiří. Hrkalová Katka

Diablo: Foukal Petr – Mervinský Lukáš, Mičko Jan, Lašek Tomáš, David Stanislav, David Martin, Sevaldová Iva, Čadský Michal, Dvořák Jiří, Novotný Michal, Ficnar Jaroslav

Dohrávka 2.kolo 5.1.2013

HC Perun – Riders Kladno 1:5 (0:2, 0:2, 1:1)

B/a: 26:31 Brodan – 1:03 Gotthard (Kohout M.), 3:19 Růžička (Gotthard), 12:02 Gotthard (Podráský), 19:13 Růžička (Gotthard), 29:40 Podráský

Vyloučení: 2:3, Využití: 0:1, Rozhodčí: Truksa I., Mervinský

Perun: Knotek Jan- Říha Petr, Říha Jan, Smrčka Milan, Urban Václav, Brodan Daniel, Beneš Ondřej

Riders: Lašek Petr – Gotthard Bohumil, Kohout Martin, Kohout Marek, Kubr David, Volf David, Podráský Marek

3.kolo neděle 16.prosince 2012

Diablo/Lovosáry – HC Perun 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)

B/a: 1:35 Dvořák, 8:29 Dvořák (Huml), 13:12 Dvořák (Čadský) – 7:12 Kupka (Brodan), 26:54 Říha P. (Brodan)

Vyloučení: 1:2, Bez využití, Rozhodčí: Kubr

Diablo: Huml Lukáš – Smejkal Jaroslav, Foukal Petr, Ficnar Jaroslav, Sevaldová Iva, David Stanislav, David Martin, Novotný Michal, Dvořák Jiří, Čadský Michal, Suk Marek, Mervinský Lukáš

Perun: Knotek Jan – Říha Petr, Říha Jan, Brodan Daniel, Heroudek Jiří, Urban Václav, Kupka Karel, Hrabar Jiří, Beneš Ondřej

Riders Kladno – Žlubinec Kings 8:2 (1:0, 2:1, 5:1)

Riders v ranním utkání „načepovali“ svému soupeři v tomto případě nepopulární „dvanáctku“ a i v druhém utkání byli vysokým favoritem. A přestože nakonec také Žlubinci nadělili osmigólový příděl, vedla k němu tak trochu jiná zápletka.

Žlubinec totiž díky bojovnému výkonu na hranici možností svých hráčů a výbornému výkonu brankáře Čuporiho po více než dvě třetiny odolával herní kvalitě soupeře a držel přijatelný odstup. Když pak na začátku 28.minuty Manda snížil na jednobrankový rozdíl, zdálo se, že se blíží dramatická koncovka. Ta se ale nakonec nekonala. Už po půl minutě totiž Kubr v přesilovce vrátil favoritovi dvoubrankový náskok a když za další minutu přidal Gotthard pátou branku, bylo o zápase rozhodnuto. Žlubinečtí totiž následně zcela rezignovali i proto, že už šlo o několikatý sporný moment v utkání. A tak se alespoň ve zbytku zápasu zdarma svezli po tobogánu, který byl zakončen elegantní smyčkou ve tvaru osmičky.

B/a: 10:31 Kubr (Podráský), 16:38 Kohout Martin (Gotthard), 17:54 Gotthard (Pospíšil), 27:48 PP Kubr, 28:40 Gotthard, 30:55 Podráský (Gotthard), 32:11 Kohout Marek (Gotthard), 34:34 Gotthard (Kohout Marek) – 14:43 Bína, 27:05 Manda (Černý)

Vyloučení: 1:1, Využití: 1:0, Rozhodčí: Gracias

Riders: Hájek Filip – Gotthard Bohumil, Kubr David, Růžička Martin, Pospíšil Martin, Kohout Martin, Kohout Marek, Podráský Marek

Žlubinec: Čupori Marian – Černý Jiří, Fortuník Miroslav, Manda Radek, Lukeš Jan, Hausler Jan, Bína Marek, Bureš Jakub, Lébr David, Svoboda Jiří, Benda Jan

HC Lemra Nižbor – Vikings 7:3 (4:2, 1:1, 2:0)

Zápas Lemry s Vikingy nebyl jasnou záležitostí. Domácí Lemra sice šla rychle do vedení 2:0, když se prosadil nejprve Novák a v šesté minutě jej napodobil  Němeček, ale Vikingové si připravili rychlý kontr. Gracias během dvou minut dvakrát našel recept na brankáře Ježka a vrátil zápas do rovnovážné polohy. Jenže výborně hrající druhá a třetí lajna Lemry, hýřící aktivitou a důrazem, vrátila nižborskému celku zpět ztracené vedení. Nejprve těžil v čase 8:10 ze spolupráce s Němečkem Jan Truksa, přesně o 83 vteřin později zvýšil na 4:2 Matějka.

Lemře ale utekl úvod druhé třetiny. Nepokrytý Gracias mohl po odražené střele Hampla bez potíží skórovat do odkryté klece a snížil na jednobrankový rozdíl. Matějka ale okřídleným „když nevíš co s míčkem, vystřel“ vrátil Lemře v 16. minutě uklidňující náskok, když jeho projektil skončil za jinak výborně chytajícím Vaníčkem. Střelci se poté na dlouho odmlčeli. Ne že by ubylo šancí. Gólmani potvrzovali svojí spolehlivost a střelci neměli pro lepší zakončení s tvrdým míčkem přiliš klidu. Lemra se tak pomalu prodírala obtížným duelem ke tříbodovému závěru, který nakonec potvrdila v poslední minutě, kdy se probudil Sevald. Nejprve Vaníčka prostřelil po vyběhnutí zpoza branky, vzápětí servíroval před prázdnou branku nabíhajícímu Novákovi, a pomohl stanovit skóre na konečných 7:3.

B/a: 2:17 Novák (Dubský), 5:13 Němeček (Truksa J.), 8:10 Truksa J. (Němeček), 9:33 Matějka (Hlaváček), 15:48 Matějka, 35:02 Sevald (Dubský), 35:20 Novák (Sevald) – 5:21 Gracias (Hampl L.), 7:19 Gracias (Roučka), 12:37 Gracias (Hampl L.)

Vyloučení: 1:3, Bez Využití, Rozhodčí: Lukeš

Lemra: Ježek František – Novák Roman, Dubský Jakub, Hála Jakub, Hlaváček Roman, Truksa Jan, Truksa Ivan, Němeček Michal, Matějka Filip, Kovařík Miroslav, Sevald Ondřej

Vikings: Vaníček Jaroslav- Gracias Jakub, Hampl Lukáš, Jánský Jiří, Linhart Milan, Roučka Václav, Vaníšek Jaroslav st., Koubík Miroslav, Lev Jiří, Konvalinka František

4.kolo sobota 22.12.2012

HC Perun – Žlubinec Kings 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

B/a: PP 4:39 Říha J. (Urban), 30:08 Beneš, 32:32 Urban

Vyloučení: 2:2, Využití: 1:0, Rozhodčí: Truksa, Kovařík

Perun: Knotek Jan – Říha Petr, Říha Jan, Smrčka Milan, Brodan Daniel, Baleka Ondřej, Beneš Ondřej, Urban Václav

Kings: Čupori Marián – Fortuník Miroslav, Černý Jiří, Lukeš Jan, Manda Radek, Svoboda Jiří, Hausler Jan, Bína Marek

Předehrávka 4.kola 16.12.2012

Vikings – Riders Kladno 2:12 (0:3, 1:5, 1:4)

B/a: PP 22:58 Gracias, 26:10 Roučka – 1:37 Kohout Martin (Pospíšil), 5:20 Gotthard, 10:56 Gotthard (Podráský), 12:18 Kohout Martin (Kubr), 14:00 Kubr (Růžička), 18:32 PP Kubr (Gotthard), 19:36 Růžička (Gotthard), 21:04 Růžička (Podráský), 25:36 Pospíšil (Růžička), 27:33 Kohout Martin (Gotthard), 29:03 Podráský (Gotthard), 35:13 Gotthard (Kohout Martin)

Vyloučení: 4:1, navíc Schovanec (V) 6 minut OT, Využití: 1:1, Rozhodčí: Mervinský, David S.

Vikings: Vaníček Jaroslav- Gracias Jakub, Hampl Lukáš, Jánský Jiří, Linhart Milan, Roučka Václav, Vaníšek Jaroslav st., Koubík Miroslav, Hrachovina Jiří, Schovanec Daniel

Dohrávka 2.kola 5. ledna 2013

5.kolo 5.ledna 2013

HC Lemra Nižbor – HC Perun 5:6 (1:2, 3:0, 4:1)

B/a: 10:53 Sevald (Matějka), PP 15:24 Kovařík (Novák), 16:12 Němeček (Truksa J.), PP 21:42 Němeček (Kovařík), 24:21 Němeček – 3:54 Beneš (Brodan), 9:21 Smrčka (Urban), 28:48 Říha J. (Říha P.), PP 30:16 Říha P. (Beneš), 33:30 Urban, 34:00 Beneš (Brodan)

Vyloučení: 4:3, navíc Truksa J. (L), Urban (P) oba 6minut osobní trest, Využití: 2:1, Rozhodčí: Mervinský

Lemra: Ježek František – Kovařík Miroslav, Novák Roman, Němeček Michal, Matějka Filip, Sevald Ondřej, Truksa Jan, Hlaváček Roman, Hála Jakub

Riders Kladno – Diablo/Lovosáry Beroun 10:4 (4:0, 3:2, 3:2)

B/a: 7:48 Gotthard (Kubr), 6:01 Růžička (Gotthard), 7:15 Kubr (Kohout Martin), 11:52 Gotthard (Kohout Martin), 14:40 Gotthard (Kohout Martin), 18:45 Podráský (Gotthard), 22:29 Podráský (Kubr), 31:65 Gotthard, PP 32:47 Kubr (Podráský), 35:10 Gotthard (400 bod v NHL) (Volf) – 14:26 Dvořák (David S.), 16:10 Ficnar (Dvořák), 33:14 David S. (Novotný), 30:04 Novotný (Ficnar)

Vyloučení: 0:1, Využití: 1:0, Rozhodčí: Beneš

Diablo: Huml Lukáš – David Stanislav, Dvořák Jiří, Ficnar Jaroslav, Mervinský Lukáš, Novotný Michal, Foukal Petr

Žlubinec Kings – Vikings 6:1 (2:0, 1:1, 3:0)

B/a: PP 3:07 Manda (Černý), 9:39 Manda, 17:27 Manda (Fortuník), 27:02 PP Fortuník (Manda), 29:10 Bureš (Hakl), 33:29 Lukeš (Hausler) – 12:43 Hampl L.

Vyloučení: 1:4, Využití: 2:0, Rozhodčí: Kubr, Podráský

Kings: Čupori Marián – Fortuník Miroslav, Manda Radek, Lukeš, Jan, Černý Jiří, Bína Marek, Bureš Jakub, Hakl Petr, Hausler Jan

Vikings: Vaníček Jaroslav – Hampl Lukáš, Krásl Jakub, Koubík Miroslav, Hrkalová Katka, Linhart Milan, Roučka Václav, Schovanec Daniel, Hrachovina Jiří, Hampl Karel

6.kolo Sobota 12. ledna 2013

Žlubinec Kings – Diablo Beroun 4:3 (3:0, 0:2, 1:1)

B/a: 2:51 Fortuník M. (Svoboda), PP 6:49 Lukeš (Manda), 8:58 Svoboda (Janovský), 31:06 Fortuník M.(Lukeš) – 18:54 Mervinský (David M.), 21:37 Dvořák (Mervinský), 29:14 Mičko

Vyloučení: 2:3 navíc Novotný (D) 6 minut OT, Využití: 1:0, Rozhodčí: Truksa, Hampl K.

Kings: Čupori Marian – Černý Jiří, Fortuník Miroslav, Manda Radek, Lukeš Jan, Hausler Jan, Bína Marek, Svoboda Jiří, Hakl Petr, Janovský Jan

Diablo: Huml Lukáš – Ficnar Jaroslav, David Stanislav, David Martin, Smejkal Jaroslav, Dvořák Jiří, Novotný Michal, Mičko Jan, Sevaldová Iva, Mervinský Lukáš

Riders Kladno – Lemra Nižbor 10:3 (3:2, 4:1, 3:0)

B/a: 4:38 Růžička (Podráský), 5:45 Gotthard (Kohout), 6:42 Gotthard (Kohout), 16:43 Gotthard, 17:24 Podráský (Růžička), 17:51 Kohout (Gotthard), PP 20:36 Kohout (Gotthard), 25:10 Kubr (Podráský), PP 26:58 Kohout (Gotthard), 35:52 Volf (Kohout) – 3:14 Němeček (Sevald), 6:18 Truksa I. (Sevald), 19:51 Kovařík (Dubský)

Vyloučení: 2:3, navíc Truksa I. (L), Kovařík (L) oba 6 minut OT, Využití: 2:0, Rozhodčí: Manda

Riders: Hájek Filip – Gotthard Bohumil, Kohout Martin, Podráský Marek, Volf David, Kubr David, Růžička Martin

Lemra: Ježek František – Truksa Ivan, Truksa Jan, Dubský Jakub, Sevald Ondřej, Němeče Michal, Kovařík Miroslav

HC Perun – Vikings 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

B/a: 35:00 Urban – 0:20 Hampl L., 31:30 Hampl L. (Krásl)

Vyloučení: 3:1, navíc Hampl K. (V) 6 minut OT, Bez využití, Rozhodčí: Novotný, Mervinský

Perun: Knotek Jan – Hrabar Jiří, Smrčka Milan, Urban Václav, Bauer Petr, Fortuník Ludvík, Beneš Ondřej, Kupka Karel, Heroudek Jiří, Říha Petr

Vikings: Vaníček Jaroslav – Krásl Jakub, Hampl Karel, Hampl Lukáš, Vaníček Jaroslav st., Schovanec Daniel, Linhart Milan, Lev Jiří, Hrkalová Katka, Jánský Jiří

Dohrávka 4.kolo Sobota 12. ledna 2013

Diablo Beroun – Lemra Nižbor 5:3 (3:2, 1:0, 1:1)

B/a: 0:13 Mičko (Dvořák), 2:53 Mičko (Dvořák),PP:39 Dvořák (Mervinský), PP 22:57 Dvořák (David S.), 31:53 Novotný (Dvořák) – 5:53 Dubský (Kovařík), 8:07 Sevald, 29:08 Sevald (Němeček)

Vyloučení: 3:4,Využití: 2:0, Rozhodčí: Fortuník Ludvík

Diablo: Huml Lukáš – Ficnar Jaroslav, David Stanislav, David Martin, Dvořák Jiří, Novotný Michal, Mičko Jan, Sevaldová Iva, Mervinský Lukáš

Lemra: Ježek František – Truksa Ivan, Sevald Ondřej, Němeče Michal, Kovařík Miroslav, Dubský Jakub, Hlaváček Roman

7.kolo Neděle 13. ledna 2013

Žlubinec Kings – HC Lemra Nižbor 4:3 ss (0:2, 1:1, 2:0)

B/a: 18:08 Fortuník M. (Bína), 32:20 Manda, 33:16 Manda, rozhodující nájezd Fortuník M. – 6:22 Němeček (Truksa I.), 11:03 Slanina, 14:33 Truksa I. (Slanina)

Vyloučení: 0:1, Bez využítí, Rozhodčí: Hrachovina

Kings: Čupori Marián – Fortuník Miroslav, Hausler Jan, Svoboda Jiří, Lébr David, Lukeš Jan, Bína Marek, Manda Radek, Hakl Petr

Lemra: Ježek František – Truksa Ivan, Kovařík Miroslav, Slanina Libor, Němeček Michal, Hlaváček Roman

Riders Kladno – HC Perun 5:4 ss (3:3, 0:0, 1:1)

B/a: 1:30 Gotthard (Kohout Martin), 5:05 Sirůček (Gotthard), 7:05 Kohout Martin (Gotthard), 31:23 Gotthard (Kohout), rozhodující nájezd Kubr – 8:46 Beneš (Brodan), 10:06 Beneš (Smrčka), 11:47 Smrčka (Beneš), 32:42 Brodan (Smrčka)

Bez vyloučení

Riders: Lašek Petr – Gotthard Bohumil, Kohout Martin, Podráský Marek, Kubr David, Kohout Marek, Volf David, Sirůček Martin

Perun: Knotek Jan – Smrčka Milan, Říha Petr, Hrabár Jiří, Brodan Daniel, Beneš Ondřej, Urban Václav

Dohrávka 7.kola Sobota 20. ledna 2013

Diablo/Lovosáry Beroun – Vikings 7:6 ss (4:0, 0:3, 2:3)

B/a: 5:52 Sevaldová (Mičko), 6:22 Novotný (Lašek T.), 7:26 Čadský (David S.), PP 8:52 Lašek T. (Novotný), 31:27 David S. (Dvořák), 32:37 Lašek T. (Novotný), rozhodující nájezd Mičko – 13:54 Hampl L. (Jánský), 18:19 Gracias (Krásl), 23:48 Gracias (Krásl), 25:27 Krásl, 32:06 Hampl L., 33:50 Hampl L. (Gracias)

Vyloučení: 1:2, Využití: 1:0, Rozhodčí: Truksa I.

Vikings: Vaníček Jaroslav – Linhart Milan, Hampl Karel, Krásl Jakub, Hrkalová Katka, Jánský Jiří, Lev Jiří, Hrachovina Jiří, Vaníček Jaroslav st., Gracias Jakub

8.kolo Sobota 20. ledna 2013

Žlubinec Kings – Riders Kladno 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

B/a: 2:26 Svoboda (Fortuník M.) – 1:31 Kohout Martin (Volf), 17:40 Kubr (Gotthard)

Vyloučení: 0:1 navíc Bína (Ž) 6 minut OT, Bez využití, Rozhodčí: Truksa I., Mervinský

Kings: Čupori Marian – Lukeš Jan, Hakl Petr, Bína Marek, Fortuník Miroslav, Svoboda Jiří, Manda Radek, Hausler Jan

Riders: Lašek Petr – Gotthard Bohumil, Kubr David, Volf David, Kohout Martin, Kohout Marek

Vikings – HC Lemra Nižbor 3:6 (1:0, 1:3, 1:3)

B/a: 4:49 Hampl L., 19:51 Krásl (Hampl L.), 35:00 Krásl – 12:32 Němeček (Sevald), PP 13:06 Kovařík (Slanina), 17:58 Slanina (Kovařík), 29:39 Sevald (Němeček), 31:56 Němeček (Truksa I.), 34:11 Slanina

Vyloučení: 3:1 navíc Truksa I. (L) 6 minut OT, Využití: 0:1, Rozhodčí: Manda

Lemra: Ježek František – Truksa Ivan, Sevald Ondřej, Němeček Michal, Matějka Filip, Kovařík Miroslav, Slanina Libor, Truksa Jan, Dubský Jakub, Hlaváček Roman, Hála Jakub

9.kolo Sobota 26. ledna 2013

Riders Kladno – Vikings 9:3 (3:1, 4:1, 2:1)

B/a: 5:51 Kohout Martin (Gotthard), 8:38 Gotthard (Kohout Martin), 9:23 Gotthard (Kubr), 13:19 Kohout Martin (Gotthard), 17:00 Gotthard (Kohout Martin), 20:23 Gotthard (Kohout Marek), SH 22:12 Gotthard (Kubr), 25:14 Kohout Martin (Gotthard), 28:24 Gotthard (Kohout Martin) – 8:20 Lev, 16:37 Krásl, 24:42 Krásl

Vyloučení: 1:3, Bez využití, V oslabení: 1:0, Rozhodčí: Dvořák, Mervinský

Riders: Hájek Filip – Gotthard Bohumil, Kohout Martin, Kohout Marek, Kubr David

Vikings: Vaníček Jaroslav – Hrachovina Jiří, Schovanec Daniel, Lev Jiří, Roučka Václav, Koubík Miroslav, Jánský Jiří, Hampl Karel, Vaníček Jaroslav st., Krásl Jakub

HC Lemra Nižbor – Diablo/Lovosáry Beroun 5:6 ss (2:0, 1:2, 2:3)

B/a: 5:47 Kovařík, 11:59 Kovařík, 23:35 Truksa J., 28:18 Kovařík (Truksa I.), 32:12 Dubský (Truksa J.) – 19:14 Mičko (Dvořák), 19:22 Novotný (Mičko), 31:14 Dvořák, 31:30 Dvořák (David S.), EN 34:16 Mičko (Novotný), rozhodující nájezd Dvořák

Vyloučení: 1:0, Bez využití, Rozhodčí: Černý

Lemra: Ježek František – Truksa Ivan, Truksa Jan, Matějka Pavel, Matějka Filip, Dubský Jakub, Kovařík Miroslav

Diablo: Huml Lukáš – David Stanislav, David Martin, Čadský Michal, Suk Marek, Foukal Petr, Ficnar Jaroslav, Mervinský Lukáš, Mičko Jan, Dvořák Jiří, Novotný Michal, Sevaldová Iva

Perun – Žlubinec Kings 4:3 (1:0, 2:3, 1:0)

B/a: 10:12 Beneš (Brodan), 20:45 Říha J. (Beneš), 21:36 Brodan (Urban), 30:36 Říha J. (Brodan) – PP 15:00 Manda (Lukeš), 18:22 Lukeš (Černý), 23:11 Bína (Manda)

Vyloučení: 1:1, Využití: 0:1, Rozhodčí: Truksa I.

Perun: Knotek Jan – Beneš Ondřej, Říha Jan, Říha Petr, Brodan Daniel, Urban Václav

Kings: Čupori Marián – Lébr David, Lukeš Jan, Janovský Jan, Černý Jiří, Fortuník Miroslav, Manda Radek, Bína Marek, Hausler Jan

Dohrávka 8.kola Sobota 26. ledna 2013

Perun – Diablo/Lovosáry Beroun 5:3 (2:1, 0:1, 3:1)

B/a: 3:19 Urban (Beneš), 7:30 Říha J. (Brodan), 28:10 Beneš, 28:45 Říha P., 33:57 Říha J. (Beneš) – 8:56 Mervinský (Mičko), 12:05 Novotný (Mičko), 34:27 David S.

Bez vyloučení, Rozhodčí: Truksa I.

10.kolo Sobota 2.února 2013

Diablo Beroun – Riders Kladno 2:13 (0:5, 2:3, 0:5)

B/a: 13:47 Čadský (David S.), 17:09 Dvořák – 4:18 Kohout M. (Podráský), 5:05 Gotthard (Růžička), 8:66 Podráský (Kohout M.), 9:32 Gotthard (Růžička), 11:58 Gotthard (Kubr), 17:36 Gotthard (Růžička),PP 17:55 Podráský, 20:27 Kubr (Růžička), 27:25 Gotthard (Růžička), 28:31 Podráský (Kohout M.), 31:36 Podráský (Kohout M.), 33:24 Kohout M. (Podráský), 35:22 Kohout M.

Vyloučení: 1:0, Využití: 0:1, Rozhodčí: Vaníček Jaroslav ml.

Diablo: Foukal Petr – David Stanislav, David Martin, Dvořák Jiří, Čadský Michal, Mervinský Lukáš, Sevaldová Iva

Riders: Hájek Filip – Gotthard Bohumil, Kohout Martin, Kubr David, Volf David, Růžička Martin, Podráský Marek

HC Perun – HC Lemra 3:2 (2:2, 0:0, 1:0)

B/a: 2:08 Říha J. (Beneš), 6:25 Beneš (Říha J.), 27:11 Heroudek (Říha P.) – 3:02 Němeček (Sevald), 5:11 Sevald (Němeček)

Sevald (L) 6 minut OT, Rozhodčí: Kubr

Perun: Knotek Jan – Beneš Ondřej, Heroudek Jiří, Fortuník Ludvík, Hrabár Jiří, Říha Jan, Říha Petr

Lemra: Ježek František – Němeček Michal, Sevald Ondřej, Truksa J., Hlaváček Roman, Kovařík Miroslav, Matějka Filip

Vikings Beroun – Žlubinec Kings 2:5 (1:3, 1:1, 0:1)

B/a: 6:16 Krásl (Hampl L.), 28:05 Schovanec (Hampl K.) – 0:38 Manda, 7:15 Janovský (Lukeš), 11:25 Manda (Fortuník M.), 21:48 Janovský (Bína), 24:11 Janovský (Bína)

Vyloučení:4:1, Využití: 0:1, Rozhodčí: Beneš

Vikings: Roučka Václav – Hrachovina Jiří, Schovanec Daniel, Krásl Jakub, Hampl Lukáš, Lev Jiří, Linhart Milan, Vaníček Jaroslav, Vaníček Jaroslav st., Jánský Jiří, Hampl Karel

Kings: Čupori Marián – Fortuník Miroslav, Manda Radek, Černý Jiří, Hausler Jan, Svoboda Jiří, Janovský Jan, Lukeš Jan, Bína Marek