6 Stavba 10 1 0 9 31:81 2

Anketa (podle hráčů, rozdáno bylo 63 anektních lístků, vráceno jich bylo 43)

Nejlepší hráči: 1. Šturc (97 bodů), 2. Plešinger (73 b), 3. Krubner Jan (69 b), 4. Dvořák Vladislav (62 b) 5. Hučko (53 b)

hodnocení: 1,- 5bodů, 2. 4 body, 3. - 3 body, 4 2body

Nejlepší brankář: 1. Hoskovský (16 hlasů), 2. Lukeš A. (13 hlasů), 3. Kruber David (6 hlasů)

Nejlepší obránce: 1. Plešinger (21 hl), 2. Tkadlec (19 hl), 3. Říha P. (11 hl)

Nejelpší útočník: 1. Dvořák (22 hl), 2. Krubner Jan (19 hl), 3.- 4. Hučko, Šturc (oba 15 hl)

Nejlepší rozhodčí: 1. Vyskočil (17 hl), 2 Lukeš Vlasta (6 hl), Matějka R. (5 hl)

All Stars Ligy:

První formace: Hoskovský - Plešinger, Tkadlec - Krubner Jan, Dvořák Vladislav

Druhá formace: Lukeš A. - Říha P., Matějka Pe. (Svoboda) - Šturc, Hučko

Závěrečné Hodnocení NHL:

Letošního ročníku NHL se zúčastnilo celkem šest mužstev.

Zpočátku startovalo ještě sedmé mužstvo – Lokomotiva Žatec, Které odehrálo pouze čtyři utkání,

Žatec- Tygři 0:37, Žlubinec – Žatec 26:3, Žatec – Benetton 0:49, Žatec – Žloukovice 2:30. Tato utkání byla později anulovaná a soutěž dále pokračovala vždy v neděli třemi zápasy.

Utkání se hrála 3 třetiny (3x20 minut hrubeho času, posleddních pět minut třetí třetiny, čistého času) .

V letošním ročníku NHL startovalo celkem 69 hráčů.